Do Centrum dla Modelarzy FlyingCat nie sposób nie trafić.

Siedziba Centrum dla Modelarzy FlyingCat - Warszawa, ul. Ratuszowa 11

Wejście do naszego lokalu jest bardzo dobrze widoczne praktycznie z każdego kierunku.

Jego odnalezienie dodatkowo ułatwia flaga reklamowa wystawiana w godzinach otwarcia centrum. Tu mała dygresja, jeśli pomimo tego, że minęła oficjalna godzina zamknięcia flaga nadal jest wystawiona, oznacza to, że jeszcze jesteśmy na miejscu i można śmiało wchodzić po zakupy, porozmawiać o modelach i modelarstwie lub złożyć zamówienie.

O najciekawszych pozycjach z naszej oferty informujemy również na telebimie, który wystawiamy zawsze, jeśli tylko warunki pogodowe na to zezwalają. Jednak aby zapoznać się z całym asortymentem warto zajrzeć do środka.

Modele (nie tylko lotnicze) potrzebują dobrej oprawy i tła.
Modele (nie tylko lotnicze) potrzebują dobrej oprawy i tła…

Pierwsze kroki

Nie ukrywamy, że z racji tego iż mieścimy się w gościnnych progach redakcji miesięcznika Przegląd Lotniczy Aviation Revue znaczna część naszej oferty jest dedykowana dla tych którym silniki lotnicze grają w sercach, a widoki z lotu ptak czymś oczywistym i normalnym. Nie czujcie się więc zaskoczeni, tym co zobaczycie pierwszym z pomieszczeń, przywitają Was tam przedmioty związane z ofertą „dla lotników i dla samolotów”, świetnie zaopatrzona księgarnia lotnicza oraz galeria sztuki lotniczej. Prezentujemy tam również cześć naszej oferty – zabawki i modele politechniczne Ugears, oraz klocki Cobi które przebojem zawojowały nie tylko serca i umysły najmłodszych, ale również wielu dorosłych modelarzy.

Centrum jakie jest – każdy może zobaczyć na własne oczy…

Główne pomieszczenie Centrum dla Modelarzy FlyingCat
Miejsca na niezrobione modele nigdy nie jest za dużo…

U nas, jak widzicie, oferowane modele redukcyjne, narzędzi, literatura i dodatki nie są odgrodzone od naszych Gości ladami ani też szklanymi drzwiami gablot. To miejsce ma być przyjazne Modelarzom, więc u nas można towar podziwiać nie tylko oczami 🙂

Polecam! Sklep jest super zaopatrzony, a wejście wśród regały po brzegi wypełnione modelami robi super wrażenie.
Przyszedłem po klej i wyszedłem z X-wingiem od Bandai i AH-64 z Metal Earth.
Izydor, post na Facebooku

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *