The Army Painter już jest!

The Army Painter

W zeszłym tygodniu do nas dotarły prezenty z Rebel.pl, a my dzisiaj mamy dla Was propozycje prezentów dla miłośników figurek i gier planszowych w postaci zestawów The Army Painter, które właśnie do nas dotarły.

Do rozpoczęcia przygody z figurkami wystarczy zaopatrzyć się w te pięć zestawów:

TL5023 Project Paint Station

The Army Painter – Project Paint Station to idealne akcesorium dla tych, którzy chcą mieć wszystkie swoje farby w zasięgu ręki, posortowane i gotowe do malowania.

Więcej na jego temat >>>

The Army Painter – Wet Palette (2021) to zdaniem Użytkowników najlepsza mokra paleta, dostępna na rynku. Wykonana z materiałów najwyższej jakości i specjalnie zaprojektowana tak, aby Twoje farby Warpaints zawsze utrzymywały właściwą konsystencje i pozostawiały idealnie gładką powierzchnię.

Więcej na jej temat >>>

Wet Palette 2021
Mega Brush Set

The Army Painter – Mega Brush Set to zestaw pędzelków najlepszych dostępnych na ryku pędzli serii Wargamer zapewniający możliwość realizacji każdego aspektu projektu modelarskiego lub bitewnego malowania.

Więcej na jego temat >>>

The Army Painter – Speedpaint Mega Set adresowany jest do modelarzy i graczy chcących zrealizować dowolnie duży projekt w możliwie jak najkrótszym czasie.
Farby Speedpaint dzięki nowatorskiej formule pozwalają na malowanie tylko jedną warstwą farby.

Więcej na jego temat >>>

Speedpaint Mega Set
Hobby Tool Kit

The Army Painter – Hobby Tool Kit zawiera zestaw wysokiej klasy narzędzi wystarczający do wykonania dowolnego projektu modelarskiego czy też figurki do gier planszowych i wojennych — wszystko w jednym pudełku, co czyni go najlepszym zestawem hobbystycznym dla początkujących.

Więcej na jego temat >>>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *