nasza oferta

oferujemy
najlepsze rozwiązania

U nas każdy znajdzie coś dla siebie – od modeli do sklejania z najwyższej półki wzbogaconych o elementy fototrawione, odlewy żywiczne i wydruki 3D, poprzez klasyczne zestawy redukcyjne, aż po modele dla najmłodszych, dopiero zaczynających swoja przygodę z modelarstwem.

Oferujemy nie tylko modele redukcyjne, ale również wszystko, co jest niezbędne do ich wykonania od narzędzi i wyposażenia warsztatu poprzez chemię modelarską i dodatki waloryzacyjne oraz dobrze zaopatrzony dział literatury modelarskiej.

Modele

Proponujemy modele nie tylko najpopularniejszych producentów na świecie takich jak Academy, Dragon, Hasegawa, ICM Italeri, Revell, Tamiya czy Zvezda), ale też takich, którzy specjalizują się w bardzo wąskim zakresie modelarstwa redukcyjnego.

Farby i Chemia

Nie ważne, czy składasz modele od lat, czy jesteś laikiem - bez farbek Twój model nie będzie podobny do oryginału. Oprócz farb znajdziesz u nas podkłady, dzięki którym przygotujesz model do malowania oraz farby do efektów nadające mu realistyczny wygląd.

W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co niezbędne jest do przygotowania warsztatu modelarskiego. Od maty do cięcia, poprzez nożyki, pilniki, wiertła po papiery ścierne itp., czyli wszystko to, co jest niezbędne do obróbki części modeli.

Dodatki

Zakupiony model to tylko początek drogi do sukcesu. Aby wyróżnić i indywidualizować jego wygląd potrzebne są dodatki, które sprawiają, że konstrukcje wyglądają perfekcyjnie, a praca nad nimi przynosi satysfakcje i staje się przyjemniejsza.

Farby i Chemia

Do pomalowania modelu nie wystarczą farbki i pędzelki. Potrzebne będą również różnego rodzaju akcesoria od palet do mieszania kolorów poprzez podstawki i uchwyty ułatwiające malowanie drobnych elementów aż po aerografy i osprzęt do nich.

Do stworzenia realistycznego modelu niezbędna jest również literatura fachowa. Zarówno źródłowa pomagająca w zdobyciu wiedzy na temat np. kolorystyki i detali wykończenia realnych obiektów, jak i warsztatowa pomagająca w procesie twórczym.

ceny

dostępne
dla każdego

Każdy z producentów modeli, dodatków, narzędzi i akcesoriów modelarskich oferuje produkty  adresowane dostosowane do potrzeb modelarzy o różnym stopniu zaawansowania. My swoje ceny dostosowujemy do różnego stopnia  zasobności portfeli naszych Klientów.

współpraca

promujemy & oferujemy

Point of No Return
UGEARS Mechanical Models
AmazingArt
MetalEarth
ICM
Tamiya
Pozostańmy w kontakcie

Kontakt

Telefon: +48 798 676 674
E-mail: kontakt@cmflyingcat.pl
Adres: Ratuszowa 11 lok. 17A, 03-450 Warszawa

Zapraszamy
Od poniedziałku do piątku: 9:00 – 19:00
W weekendy: po wcześniejszym kontakcie telefonicznym